Gaia Olea Cypr

gaia oela logo małe

Nazwa marki Gaia Olea to połączenie dwóch wyrazów: Gaia, postać pochodząca z mitologii greckiej, Ziemia-Matka oraz Olea, łacińskiej nazwy drzewa oliwkowego. Wytwarzana z jego owoców oliwa z oliwek to jeden z podstawowych składników kosmetyków z Cypru Elsie (która na co dzień zajmuje się aromaterapią i medycyną holistyczną) oraz jej partnera, Zenonasa. Marka kosmetyków Gaia Olea powstała z miłości do naturalnych olejków eterycznych z roślin i warzyw, ziół, glinek oraz innych bogactw natury dostępnych na maleńkiej wyspie Kalavasos na Cyprze, skąd pochodzą Elsie i Zenonas. W projekt obojga zaangażowani są również ich przyjaciele, którzy pomagają na wszystkich
etapach tworzenia kosmetyków. Dlatego Gaia Olea to produkty tworzone przez grupę ludzi kochających i szanujących naturę. Wszystkie kosmetyki produkowane przez Elsie i jej przyjaciół są przygotowywane na niewielką skalę z wykorzystaniem certyfikowanych produktów ze zrównoważonych upraw. Głównymi składnikami kosmetyków Gaia Olea są oliwa z oliwek, wosk pszczeli oraz ręcznie zbierane, cypryjskie zioła. Elsie nieraz posiłkuje się również składnikami pochodzącymi z dalszych zakątków świata, jak na przykład węgiel aktywny z Japonii, olej z gardenii tahitańskiej, zielona glinka z Francji, czy olej neem z Indii.
Opakowania wszystkich produktów są biodegradowalne lub mogą być poddane recyklingowi. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i zawierają składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego.

Wyświetlanie jednego wyniku

0