O nas


Drogeria Cosmeticos to dwie siostry – Alicja i Anna.

Nasza przygoda z kosmetykami naturalnymi rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy z wakacyjnych wyjazdów, zamiast tradycyjnych pamiątek zaczęłyśmy przywozić kosmetyki kupowane bezpośrednio u wytwórców, znalezione na targowiskach, czy w małych sklepikach.

Były to produkty robione na niewielką skalę, z wykorzystaniem składników charakterystycznych dla danego regionu, o krótkich, przyjaznych dla skóry składach, co dawało gwarancję najwyższej jakości oraz możliwość zatrzymania wakacyjnych wspomnień jeszcze długo po powrocie do domu. Szybko zauważyłyśmy, że nie tylko my, ale także nasi najbliżsi, których obdarowywałyśmy takimi pamiątkami z podróży, pokochali i docenili przywożone przez nas kosmetyki.

 

Tak zrodził się pomysł na stworzenie sklepu internetowego – aby odkryte przez nas perełki, pełne dobra prosto z natury mogły być dostępne na wyciągnięcie ręki, dla wszystkich, w jednym miejscu i przez cały rok.

Przyświecająca nam filozofia jest prosta, tak jak proste są składy sprowadzanych przez nas kosmetyków: miłość i szacunek do przyrody. Dbamy o to, aby produkty dostępne w naszym sklepie były wytworzone z naturalnych składników pochodzących ze zrównoważonych upraw lub wyhodowanych osobiście przez ich twórców. Żaden z kosmetyków nie był testowany na zwierzętach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest szacunek do środowiska, dlatego w Cosmeticos chcemy dołożyć swoją cegiełkę do poprawy jego stanu. Troska o przyrodę idzie u nas w parze z dbałością o to, czym karmimy nasze ciała, nie tylko od środka, ale również na zewnątrz, dlatego nasze produkty pełne są bezpiecznych, a przede wszystkim dobroczynnych dla skóry składników. Czerpiemy z natury to, co w niej dla nas najlepsze, nie krzywdząc jej przy tym.

Nasza przygoda dopiero się zaczyna, dlatego zapraszamy do wspólnej podróży i odkrywania kolejnych zakątków Europy i jej naturalnych dobrodziejstw.

Zapisz się na nasz newsletter!


Bez obaw! Nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki. Wysyłamy maile, z których dowiesz się jak dbać o swoją skórę.

0