Kosmetyki z Holandii

Zobacz nasze produkty!

Kosmetyki pochodzenia naturalnego podbijają nasz rodzimy rynek. Można przypisać im wiele właściwości, które mają dobroczynne działanie na stan skóry. W przeciwieństwie do produktów drogeryjnych, nie zawierają licznych sztucznych dodatków, które z czasem nie wpływają korzystnie na zdrowie. Klientki z Holandii już dawno mogły przekonać się o korzyściach, jakie daje im używanie kosmetyków bez zbędnych dodatków. Aktualnie, każdy kraj może poszczycić się naturalnymi kosmetykami pochodzącymi wyłącznie z dobrodziejstw, którymi obdarowała nas matka Ziemia.

Użytkowniczki kosmetyków bez chemicznych dodatków argumentują swój wybór w różny sposób. Do najczęstszych przyczyn należy świadomość szkodliwości dodatków chemicznych, niechęć kupowania produktów testowanych na zwierzętach oraz próba pomocy skórze w świadomym nieużywaniu większej ilości chemii. Cena jest tutaj bardzo rozpięta - naturalne kosmetyki potrafią kosztować mało i dużo. Wszystko zależy od producenta, marki oraz dodanej marży. Różnorodność kosmetyków nie odbiega od tej, którą doskonale znamy z półek drogerii. W dostępnej dla każdego ofercie znajdują się kremy do każdego z typów cery, balsamy do ciała, żele, a także szampony, pomadki, peelingi i wiele innych.

Wady i zalety kosmetyków organicznych z Holandii

Każdy produkt posiada wady i zalety. Kosmetyki naturalne z Holandii mają zdecydowanie więcej właściwości dobroczynnych niż ich chemiczni odpowiednicy. Do zalet zaliczyć można m.in.:
kosmetyki rozne kraje

stosunek jakości do ceny

Musimy zaznaczyć, że większość kosmetyków naturalnych jest zdecydowanie tańsza od drogeryjnych produktów pielęgnacyjnych. Oczywiście, decydując się na najwyższą półkę cenową, znajdziemy także takie, które swoją ceną mogą przewyższać także te najbardziej modne i pożądane marki.
kosmetyki organiczne 1

idealne źródło mikroskładników

To nie tajemnica, że jeden organiczny składnik może przynieść kilka różnych korzyści. Produkty naturalne oraz te certyfikowane są wartościowym źródłem witamin, minerałów oraz wielu składników aktywnych, które pozwalają na odżywienie naszej skóry oraz dostarczą jej to, czego w danym momencie najwięcej potrzebuje.
kosmetyki z roznych krajow

ostatnia deska ratunku dla skóry suchej oraz atopowej

Kobiety, które mają suchą skórę twarzy wiedzą jak drażniące są niektóre ze związków chemicznych. W najlepszym wypadku może to być delikatny świąd, ale najgorszy scenariusz to plamy lub nawet poparzenia. Kosmetyki organiczne w większości przypadków nie pozwalają sobie na podrażnienie skóry. Wyjątkiem są alergie na określony składnik. Należy także być ostrożnym przy wyborze kosmetyków z dodatkiem olejku. Różnego rodzaju olejek może działać podrażniąco na określony konkretny problem albo stan skóry. Dobrze jest przed zastosowaniem na większą powierzchnię skóry, zaobserwować interakcję na mniejszej części naskórka. Nie wszystkie olejki mają właściwości łagodzące, a ich działanie jest naprawdę silne.
kosmetyki naturalne dla ciebie

propagowanie ekologicznej produkcji

Mimo iż wiele czynności jest dzisiaj zrobotyzowanych, to wciąż wiele procedur opiera się na tradycyjnych recepturach. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko wykonywania dodatkowych oraz zbędnych czynności podczas procesu produkcyjnego kosmetyków z Holandii. Dodatkowo, większość producentów idąc za naturalnym i ekologicznym ciosem, nie próbuje swoich produktów na zwierzętach.
parallax background

Wymieniając plusy, należy również wspomnieć o minusach kosmetyków naturalnych. Na szczęście będzie ich na pewno mniej niż zalet, a trzeba wymienić:
kosmetyki dla ciebie

specjalny sposób konserwacji

Przez brak chemicznych substancji konserwujących, używanie organicznych produktów może się wydawać trochę bardziej skomplikowane. Należy pamiętać, żeby zawsze je szczelnie zamykać oraz przechowywać w zacienionym miejscu. Trzeba pamiętać o regularnym użytkowaniu, bo po dłuższym okresie czasu taki produkt może tracić swoje cenne cechy.
kosmetyki z kazdego kraju

etykiety oraz certyfikaty

Jeśli chcesz używać naturalnej pielęgnacji, powinniśmy się nauczyć czytać etykiety, ponieważ nie każdy z produktów będzie taki w rzeczywistości. Certyfikaty to także ważny aspekt, ponieważ potwierdzają różne zasady, które producent musiał spełnić, produkując akurat dany produkt. Każdy z rodzajów cery ma inne wymagania, a każdy składnik aktywny może inaczej reagować na skórę. Zanim podejmiemy decyzję o kupnie danego kosmetyku lub jej całej linii, warto zebrać informacje na temat tego, które składniki będą odpowiednie w zależności od problemu, który chcemy ukryć lub zażegnać. Cena produktów naturalnych może być wysoka, ale dostępne są także kosmetyki organiczne, które będą tańsze. Trzeba tylko z początku poświęcić troszkę czasu na odnalezienie odpowiednich marek z Holandii.

Zapisz się na nasz newsletter!


Bez obaw! Nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki. Wysyłamy maile, z których dowiesz się jak dbać o swoją skórę.

0